10 lielākās automašīnu izstādes 2019. gadam

10 lielākās automašīnu izstādes 2019. gadam

Lai apvienotu līdzīgi domājošus cilvēkus, nav nekas tāds kā kopīga automašīnu mīlestība. Tāpēc nav brīnums, ka tūkstošiem cilvēku katru gadu apmeklē automašīnu izstādes un festivālus. Pasākumi ir lielisks veids, kā apskatīt neticamas automašīnas un pat izmēģināt tās testa braucienā. Varat priekšskatīt jaunākās versijas un no jauna atklāt vecās klasikas, vai arī skatīties sacensības ar adrenalīnu piepildītajiem pasaules labākajiem braucējiem. Daudzi no šiem adrenalīna cienītājiem ir arī aktīvi “riska cienītāji”, to pierāda straujā un populārā izaugsme ko veicina totalizators, kur notiek aktīvas derības uz Formula 1, un NASCAR, kā arī citi spēkratu sporta veidi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties redzēt klasiskas automašīnas vai superauto, motociklus vai autosportu, šeit ikvienam entuziastam ir kaut kas, ko redzēt. Izpētiet 10 lielākos un labākos automašīnu un motociklu šovus un festivālus visā pasaulē 2019. gadā, ieskaitot svarīgākās motosporta sacensības.

  1. GENEVA MOTOR SHOW (2019. gada 7. – 17. marts)

Ženēvas autoizstāde ir viena no lielākajām starptautiskajām autoizstādēm, un tā katru gadu ir daudzu jaunu automašīnu prezentēšanas vieta. Kopš tā dibināšanas 1905. gadā tas ir fenomenāli audzis, un pagājušajā gadā tajā piedalījās 200 izstādes dalībnieki no 30 valstīm, kā arī notika 130 automašīnu un produktu pirmās prezentācijas. 89. starptautiskajā autoizstādē apmeklētāji var redzēt jaunas automašīnas un modeļus, rezerves daļas un piederumus, tehnoloģijas un nākotnes attīstību, kā arī runāt ar automašīnu ražotājiem no visas pasaules. Turklāt uzzināt, kura automašīna laimē kāroto balvu “Gada auto”.

Atgriezusies Lielbritānijas lielākā automašīnu izstāde! Dodieties uz ExCel Londonu pavasarī, lai apskatītu vairāk nekā 150 jaunas automašīnas un izmēģinātu jaunākos transportlīdzekļus. Varat arī iepazīties ar “autosporta leģendām” un izmēģināt jaunākās tehnoloģijas. Tajā atradīsies visas lielo automašīnu markas, kā arī aizraujošu vēsturisko un ikonisko transportlīdzekļu izvēli.

  • ISLE OF MAN TT (2019. gada 25. maijs – 7. jūnijs)

Menas salā TT smaržo degošā gumija – ikoniskajā motosporta pasākumā motocikliem. Izaicinošā 37 jūdžu trase, kā arī Kalnu trase ir piepildīta ar līkumiem, izciļņiem, lēcieniem un akmens sienām. Braucēji izrāda patiesu prasmi un drosmi, ar ātrumu sasniedzot 200 km / h. Pievienojieties darbībai Menas salā, apvienojot sacīkšu azartu un izklaidi ar satriecošām ainavām.

2017. gada Le Mans sacīkstes būs pasaules slavenāko izturības sacensību 85. skrējiens, kas notiks La Sarthe pilsētas leģendārajā trasē. Tā ir sporta automašīnu sacīkšu virsotne, kurā 24 stundas ir redzamas labākās automašīnas un slaveni autovadītāji. Sacensības sākas sestdien plkst. 15:00 un beidzas tajā pašā laikā svētdien. Skatieties no tribīnes, lai iegūtu aizraujošu autosporta pieredzi.

  • FORMULA 1 BRITISH GRAND PRIX (2019. gada 12. – 14. jūlijs)

Skatieties klātienē Lielbritānijas Grand Prix, kā Formula 1 sezona pienāk Silverstones sacīkšu trasē. Trīs dienu nedēļas nogales pasākums ir motosporta svētki, un trasē dodas dažas no labākajām automašīnām un autovadītājiem.

  • GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED (2019. gada 5. – 8. jūlijs)

Ātruma festivāls sevi dēvē par lielāko un slavenāko no visām auto izstādēm. Festivāls, kas norisināS garās vasaras nedēļas nogalēs Goodwood Estate Čičesterā, ir lielisks notikums, lai atzīmētu motosportu, sākot no Edvarda klasiskajām automašīnām līdz pat vismodernākajiem superauto un F1 modeļiem. Izbaudiet slaveno Hill Climb un superauto skrējienu savai ātruma devai un apskatiet Wacky Races automašīnu reālās dzīves kopijas.

  • CARFEST NORTH AND SOUTH (Ziemeļos: no 2019. gada 26. līdz 28. jūlijam; Dienvidos: 23. – 25. augusts)

Šī visaptverošā automašīnu izstāde ir Krisa Evansa ideja, un tai ir divas vietas – ziemeļi Češīrā un dienvidu daļa Hempšīrā. Tas ir īsts automašīnu festivāls ar automašīnu eksponātiem un sacīkstēm līdzās dzīvās mūzikas skatuvēm, ēdienu un dzērienu norises vietām un jautriem gadatirgus braucieniem. Ir kalnā kāpšanas trases šovs, automašīnu kluba izstādes, vintage ciemats un izstāde Sporting Bears Dream Rides. Skatieties arī krāsaino “Car’-nival” parādi. Visi šova  ienākumi nonāk pie bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība.

  • FRANKFURT MOTOR  SHOW (2019. gada 14. – 22. septembris)

Rudens pasākumā daudzi autoražotāji pasaulei demonstrē savus jaunos dizainus un modeļus. Starptautiskā autoizstāde notiek ik pēc diviem gadiem, pārmaiņus ar Parīzes autoizstādi. Skatiet labāko no neticamās Vācijas autobūves nozares un izpētiet jaunākos konceptauto un tehnoloģiskās idejas.

  • CLASSIC MOTOR SHOW (2019. gada 8. – 10. Novembris)

Klasiskā auto izstāde ir viena no lielākajām klasisko automašīnu izstādēm, un tā katru gadu notiek NEC Birmingemā. Dodietiestur, lai redzētu  vairāk nekā 2000 klasiskās automašīnas, 300 klasiskos motociklus un simtiem tirdzniecības stendu.

  1. MOTORCYCLE LIVE (2019. gada 16. – 24. novembris)

Kāpiet uz saviem diviem riteņiem un dodieties uz Lielbritānijas lielāko motociklu izstādi NEC Birmingemā. Skatiet neticamus motociklus un runājiet ar ražotājiem par visiem jūsu jautājumiem. Jūs varat arī izmēģināt labākos motociklus, to piederumus un citas preces. Notiek tiešraides pasākumi, tostarp kaskadieru triki, riteņu maiņas izaicinājums, spēka demonstrēšana un viktorīnas jautājumi par motocikiliem.